هتل پوینت استانبول

Point Hotel

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پوینت استانبول

از مهم ترین دغدغه ها در هر سفری، محل اقامت است. استانبول به عنوان یکی از بزرگترین شهر های ترکیه سالانه مقصد بسیاری از مسافران است. برای سفر به این شهر، با تور اقساطی استانبول، باید هتل های مختلفی را بررسی کنید تا در نهایت یکی را انتخاب و رزرو نمایید.

یکی از هتل های معروف استانبول، هتل پوینت استانبول است. این هتل پنج ستاره است و از بهترین هتل های استانبول است. هتل پوینت در خیابان استقلال و نزدیکی میدان تقسیم قرار دارد. موقعیت این هتل باعث دسترسی مناسب به مراکز خرید و مرکز استانبول است.

امکانات هتل پوینت استانبول

هتل پوینت استانبول امکانات مناسبی برای اقامت دارد. اتاق های مناسب و دارای تلویزیون، کاناپه، تخت مناسب و بالکن به همراه پنجره های دوجداره محیطی آرام را فراهم می کنند. در هتل پوینت می توانید از امکانات دیگری نظیر سالن ورزشی، استخر، مرکز اسپا و ماساژ هم استفاده کنید.

از موارد مهم برای داشتن راحتی بیشتر در سفرها اجاره ی خودرو در مقصد است. هتل پوینت استانبول این امکان را برای شما فراهم می کند. برای رفاه بیشتر شما امکان سرو صبحانه در اتاق، خشک شویی، صرافی، صندوق امانات، شاتل فرودگاهی و … نیز آماده شده اند. هتل رستوران و دو کافی شاپ دارد و یک رستوران ژاپنی هم برای صرف غذا در نظر گرفته شده است.

اگر کودک به همراه دارید، می توانید از منوی مخصوص کودک این رستوران هم استفاده کنید. استفاده از پارکینگ و اینترنت نیز در این هتل رایگان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دیگر امکانات این هتل، با کارشنااشان ما در پیله های عصر پرواز تماس بگیرید.

فاصله ی مراکز مهم شهر تا هتل پوینت

هتل پوینت استانبول در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته است. این مورد یکی از برتری های این هتل نسبت به هتل های اطراف شهر است. می توانید به راحتی و حتی با قدم زدن بدون نیاز به وسایل نقلیه به مراکز مهم شهر دسترسی پیدا کنید.

یکی از این مراکز مهم میدان تقسیم است. میدان تقسیم یا تاکسیم قلب بخش اروپایی استانبول است. مراکز تفریحی، سرگرمی ها و رستوران ها و کافه ها اغلب دور این میدان قرار دارند. میدان تقسیم تا هتل پوینت تنها 400 متر فاصله دارد که در کمتر از 5 دقیقه پیاده به آن می رسید.

کلیسای ارتدکی آیا تریادا روم به عنوان یک جاذبه ی دیدنی نیز کمتر از 600 متر با هتل پوینت فاصله دارد. پارک تکسیم گزی هم به عنوان یک پارک زیبا برای قدم زدن و تفریح در فاصله کمتر از 300 متری هتل پوینت است.

هتل پوینت استانبول به رستوران های مختلف نیز بسیار نزدیک است. علاوه بر یک رستوران ژاپنی که در خود هتل قرار دارد، رستوران هندی مسافر نیز کنار این هتل وجود دارد. برای رسیدن به این رستوران هندی تنها یک دقیقه پیاده باید راه بروید. موزه های مختلف استانبول مثل موزه ی نظامی و موزه مدرن نیز 10 الی 20 دقیقه پیاده روی دارند.

ایستگاه متروی تقسیم تا هتل پوینت استانبول دو دقیقه فاصله دارد و می توانید با مترو به راحتی شهر را بگردید. فرودگاه استانبول و فرودگاه بین المللی صابیحا گوکچن نیز هر دو به فاصله ی 31 کیلومتر از این هتل احداث شده اند. 

مشخصات

فاصله تا ...

  • میدان تقسیم ۴۰۰متر
  • کلیسای ارتدکی آیا تریادا روم ۶۰۰متر
  • پارک تکسیم گزی ۳۰۰متر
  • موزه ی نظامی و موزه مدرن ۵۰۰متر
  • ایستگاه متروی تقسیم ۱۰متر
  • فرودگاه استانبول ۳۱کیلومتر
  • فرودگاه بین المللی صابیحا گوکچن ۳۱کیلومتر

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

استقبال فرودگاه
اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
صرافی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
کرایه ماشین
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
استخر سر پوشیده
سالن ورزشی
ماساژ
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران
کافی شاپ
تراس