هتل کوئنتو تکسیم استانبول

Hotel Taksim Cuento Istanbul

معرفی و تصاویر

رفتن به استانبول اهداف متفاوتی دارد. بسیاری از مردم برای تفریح به این شهر تاریخی و زیبا می روند و بسیاری دیگر برای کار و تجارت و حتی انجام دادن مقدمات مهاجرت. دور بودن از مراکز مورد نظرتان در استانبول احتمالا آخرین چیزی است که انتظارش را دارید. جالب است بدانید استفاده از هتل هایی که در مرکز شهر و در نزدیکی مکان های تفریحی و پربازدید قرار دارند همیشه هم گران نیست.

به عنوان مثال هتل کوئنتو یک هتل سه ستاره است که در مرکز شهر استانبول قرار دارد. هتل کوئنتو سه ستاره است و به نسبت رقبای پنج یا چهار ستاره خود قیمت کمتری دارد. اگر می خواهید به مرکز شهر و مکان های دیدنی استانبول دسترسی داشته باشید و پول زیادی برای اقامت در هتل خرج نکنید به شما هتل کوئنتو تکسیم استانبول پیشنهاد می کنیم.

معرفی امکانات و ویژگی های هتل کوئنتو تکسیم

هتل کوئنتو با استفاده از 28 اتاق از مهمانان پذیرایی می کند. این هتل از میدان تکسیم حدود 700 متر فاصله دارد. انگیزه سفر بسیاری از مردم برای رفتن به استانبول دیدن خیابان استقلال است. این هتل در فاصله 1200 متری از خیابان استقلال است. همانطور که گفته شد امکانات این هتل با هتل های 4 و 5 ستاره قابل مقایسه نیست. در عین حال هتل کوئنتو امکانات رفاهی کافی برای اقامت لذت بخش در استانبول را برای شما فراهم می کند. اگر شما برای دیدن جاذبه های گردشگری استانبول به این شهر رفته باشید و قصد زیاد ماندن در هتل را نداشته باشید این هتل یک پیشنهاد بسیار جذاب برای شما است. صبحانه ، روم سرویس و پارکینگ اختصاصی در اختیار شما قرار داده می شود. البته باید به این نکته توجه کنید که اگر به سر و صدا حساس هستید ، دیوار های این اتاق عایق صدا نیستند.

دیدن ویو شهر یکی از مهم ترین نکاتی است که گردشگران برای انتخاب هتل به آن توجه می کنند. اگر به دنبال دیدن نمای زیبایی از شهر هستید باید بگوییم متاسفانه بسیاری از اتاق های هتل کوئنتو حتی پنجره هم ندارند! پس بهتر است در انتخاب اتاق دقت کنید. یکی از جذابیت سفر ارتباط با دیگران است. در این هتل اکثر کارکنان به زبان انگلیسی صحبت نمی کنند و ارتباط گرفتن با آن ها سخت است. صبحانه هتل به صورت بوفه سرو می شود و امکان صرف آن در اتاق وجود ندارد.

هتل کوئنتو مناسب چه کسانی است؟

اگر برای انجام مقدمات مهاجرت به کانادا قصد ماندن در استانبول را دارید هتل کوئنتو یک انتخاب بسیار جذاب است. مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا در فاصله ی کمی از این هتل قرار گرفته است. در نهایت باید گفت اگر برای مسافرت کاری یا دیدن مناظر جذاب به استانبول رفته اید و قصد زیاد ماندن در هتل را ندارید، هتل کوئنتو مناسب شماست. اگر دسترسی برای شما مهم است و می خواهید به همه جذابیت های شهر دسترسی داشته باشید و از آن ها لذت ببرید و در عین حال پول کمتری خرج کنید هتل کوئنتو احتمالا یکی از اولین هتل ها در لیست شما خواهد بود.

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۲۴

مشخصات تماس