هتل اوریلا استانبول

Oriella Hotel Istanbul

معرفی و تصاویر

هتل اوریلا استانبول از سال 2015 پذیرای مهمانان است. این هتل از معماری یونانی بهره می برد و 30 اتاق دارد. ساختمان این هتل به تازگی بازسازی شده است. مزیت خاص هتل اوریلا در سرویس دهی یا لوکس بودن این هتل نیست بلکه موقعیت مکانی هتل اوریلا آن را خاص می کند. با اقامت در هتل اوریلا شما به همه مراکز شهر دسترسی دارد. در واقع شما با میدان تکسیم حدود 300 متر فاصله دارید. در این هتل از صبحانه رایگان خبری نیست و اگر می خواهید در سالن غذا خوری این هتل صبحانه میل کنید باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

بسیاری از مهمانان این هتل برای صرف غذا تصمیم می گیرند در کافه و رستوران های معروف اطراف میدان غذا میل کنند. اگر می خواهید از جذابیت های استانبول لذت ببرید و هزینه هتل کمتری بپردازید این هتل انتخاب خوبی برای شما است.

امکانات هتل اوریلا استانبول

استفاده از کادر مجرب و حرفه ای توسط این هتل یکی دیگر از نقاط قوت هتل اوریلا استانبول است. کادر این هتل مسلط به چند زبان هستند که این موضوع کار شما را برای ارتباط گیری بسیار راحت تر می کند. در صورتی که شما زود تر از زمان مقرر به هتل برسید باید در لابی هتل منتظر بمانید. لابی هتل اوریلا مکانی مناسب برای انتظار است و به شما سخت نخواهد گذشت همچنین می توانید حین انتظار از اینترنت رایگان نیز استفاده کنید. اگر می خواهید از وقت خود استفاده کنید و در همین زمان هم شهر را بگردید کافی است چمدان خود را به اتاق چمدان تحویل دهید.

استفاده از خدمات رفت و برگشت به فرودگاه در این هتل با پرداخت هزینه انجام می شود. استفاده از لباسشویی هتل نیز به همین شکل است و باید برای استفاده هزینه بپردازید. شما در هر ساعت شبانه روز می توانید برای پذیرش به این هتل مراجعه کنید. هتل اوریلا مهمانان را به صورت 24 ساعته پذیرش می کند. استفاده از این هتل با وجود کارکنان مجرب و قیمت مناسب بسیار وسوسه کننده است. بسیاری از کاربرانی که در این هتل اقامت داشته اند تعریف و تمجید زیادی از کارکنان این هتل می کنند.

اتاق های مختلف هتل اوریلا

اگر با خانواده به هتل اوریلا می روید احتمالا بهترین انتخاب برای شما استفاده از اتاق خانواده در هتل اوریلا است. اتاق خانواده در این هتل دو خواب و آشپزخانه دارد. استفاده از آشپزخانه این اتاق همچنان می تواند در کاهش هزینه های شما تاثیر گذار باشد. اتاق های این هتل عموما با دکوراسیون تاریخی و سنتی طراحی شده اند که بسیار جذاب بوده و برخی از این اتاق ها دارای بالکن اختصاصی نیز هستند. اتاق های این هتل به تلوزیون صفحه تخت ، مینی بار ، گاو صندوق ، چای ساز ، یخچال ، حوله و لوازم بهداشتی رایگان مجهز هستند.

باید بدانید که اگر این هتل را انتخاب کرده اید آمادگی بالا رفتن از سطح شیب دار را داشته باشید. این هتل روی یک تپه واقع شده است ، پس اگر قصد دارید پیاده به سمت هتل بروید باید کمی پیاده روی در شیب را تحمل کنید.

مشخصات

  • سال ساخت: ۲۰۱۵
  • تعداد طبقات: ۵
  • تعداد اتاق: ۳۰

مشخصات تماس