هتل گرند حیات مسقط

Grand Hyatt Muscat Way no. 3032 As Saruj St, Muscat 133, Oman

معرفی و تصاویر

معرفی هتل گرند حیات مسقط

سفرهای کاری و تفریحی به کشور عمان از مقصد ایران بسیار افزایش یافته اند. عمان کشوری قدیمی و عربی است که اکثریت مردم آن مسلمان هستند. جالب است بدانید بسیاری از مردم این کشور از نظر مذهبی خود را از بازمانده‌های افرادی می دانند که موسوم به خوارج هستند.

در قانون عمان در خصوص حجاب هیچ صحبتی نشده است؛ اما مردم از توریست ها انتظار دارند که به فرهنگ آن ها احترام بگذارند. ریال عمان یکی از بهترین ارزهای دنیاست و ارزش زیادی دارد. مسقط به عنوان پایتخت این کشور مقصد اکثر سفرها به عمان است. سایر شهرهای عمان به اندازه ی پایتخت آن مورد توجه توریست ها و تاجران نیستند. یکی از بهترین هتل هایی مسقط که در سفر خود می توانید در آن اقامت کنید، هتل گرند حیات مسقط است که از هتل های پنج ستاره این شهر به شمار می رود.

مشخصات هتل گرند حیات مسقط

هتل گرند حیات مسقط به عنوان یکی از هتل های پنج ستاره مسقط، از راحت ترین هتل ها برای اقامت است. هتل گرند حیات با ساحل زیبای شهر مسقط 3 دقیقه فاصله دارد که باعث می شود بتوانید پیاده به ساحل بروید و از آن لذت ببرید. هتل به صورت 24 ساعته پذیرش دارد و از امکانات مورد نیاز مسافران مثل صرافی، صندوق امانات، خشک شویی، خودپرداز، فروشگاه های متنوع، اینترنت، اتاق جلسات و … برخوردار است.

سیگار کشیدن تنها در فضاها و اتاق های مخصوص سیگار کشیدن امکان دارد و نباید در محل دیگری سیگار بکشید. پارکینگ هتل گرند حیات مسقط رایگان است و امکان اجاره ماشین نیز وجود دارد. اگر نگران مراقبت از کودکتان در سفر و رسیدگی به کارهایتان هستید، می توانید از امکان نگهداری کودک هتل استفاده کنید.

امکانات تفریحی مثل استخر رو باز، سونا و جکوزی، غواصی، اجاره دوچرخه و ورزش های آبی در هتل گرند حیات وجود دارند که با پرداخت هزینه ی جدا می توانید از آن ها استفاده کنید. امکاناتی مثل زمین تنیس نیاز به پرداخت هزینه مجزا ندارند. سه رستوران و یک کافه و یک چایخانه نیز در این هتل قرار دارند. رستوران ها متنوع بوده و می توانید غذای مطابق با ذائقه خود را در آن ها بیابید. کافه ی این رستوران جایزه بهترین میزبانی را از آن خود کرده و چایخانه آن انواع نوشیدنی های گرم عربی را سرو می کند.

اتاق های هتل گرند حیات مسقط متنوع هستند و از 45 متر تا 350 متر مساحت دارند. هر اتاق بسته به نوع و هزینه ای که دارد امکانات متنوعی دارد اما امکاناتی نظیر حمام و دستشویی اختصاصی، لوازم حمام، مینی بار، چای ساز و … در تمامی اتاق ها وجود دارد.

جهت خرید و رزرو تور اقساطی مسقط با ما تماس بگیرید.

فاصله هتل تا نواحی مهم مسقط

همان طور که گفتیم این هتل تا ساحل 3 دقیقه فاصله دارد. فاصله تا اپرای سلطنتی مسقط 5 کیلومتر است و مرکز تجاری و پارک ملی القروم نیز در فاصله 7 کیلومتری از آن قرار دارند. مسجد سلطان قابوس 6 کیلومتر و بازار مطرح نیز 7 کیلومتر با هتل فاصله دارند.

جمع بندی

هتل گرند حیات مسقط یک هتل پنج ستاره با امکانات تفریحی و رفاهی فراوان است. می توانید به صورت خانوادگی در این هتل اقامت کنید و از بابت برطرف شدن نیاز تمامی اعضای خانواده در این هتل آسوده باشید. در این مقاله در خصوص این هتل و انواع اتاق ها و امکانات آن صحبت کردیم.

مشخصات

فاصله تا ...

  • اپرای سلطنتی مسقط ۵کیلومتر
  • مسجد سلطان قابوس ۶کیلومتر
  • پارک ملی القروم ۷کیلومتر
  • بازار مطرح مسقط ۷کیلومتر

مشخصات تماس

Way no. 3032 As Saruj St, Muscat 133, Oman