هتل زرافه در کنیا

هتل جیراف مانور GIRAFF MANOR

جذب گردشگر از سرتاسر جهان از طریق یک ایده ای متفکرانه که سبب ایجاد تمایزش نسبت به بقیه اماکن تفریحی است ، امروزه حائزاهمیت بسیاری یافته است به طوریکه صاحبان این شغل به دنبال راهی هستند که سبب ایجاد امکانات خاص ، جذاب و هیجان انگیز برای افرادیکه در آن هتل اقامت پیدا میکنند می باشند . هر چند ایجاد این امکانات سبب هزینه بر صاحبان این شغل می شود اما گردشگران بسیاری در سرتاسر دنیا هستند که پرداخت هزینه در قبال شرایط خاصی که برایشان مهیا می شود هیچ است.

یکی از این اماکن اقامتی که با یک ایده ی منحصر به فرد  توانسته است در جهان نامش زبانزد شود و طرفداران بسیاری را از سرتاسر دنیا به خود جذب کند هتل زرافه در شهر نایروبی کنیا است که در سال 1932 در قلب آفریقا در دل طبیعتی زیبا در داخل باغ هایی زیبا تاسیس شده است .

این هتل با وجود قدمت 80 ساله ، بازسازی و طراحی داخلی آن به طور مدرن انجام گردیده است و جز هتل های 4 ستاره مطابق با استانداردهای جهانی هر ساله میزبان بسیار توریست از سرتاسر جهان می باشد .

تفاوتی که این هتل گردشگران بسیاری را به سمت خود نسبت به سایر هتل های دیگر در کنیا جذب می کند ، این است که صاحب این هتل برای دوست داران حیات وحش تعابیر ویژه ای را در نظر گرفته اند و آن این است که صاحب هتل به تعداد  8 زرافه که جز گونه های کمیاب و نادر به شمار می روند را به داخل این هتل آورده است و افرادیکه در این هتل اقامت می کنند می توانند در کنار این زرافه ها قدم بزنند و آن ها را نوازش دهند و اقامت خوش و به یاد ماندنی و تجربه تکرارنشدنی را در زندگی خود بدست آورند.

مهم ترین ویژگی خاص این هتل این است که این هتل با هدفی خاص به طوری طراحی شده است که در هر وعده غذایی زرافه ها هنگام صرف غذا به پنجره های رستوران هتل ضربه وارد میکنند تا به داخل این هتل گردنشان را وارد کنند و افراد این هتل بتوانند همزمان هنگام صرف غذای خود ، با رعایت اصول خاص و گرفتن بسته های غذایی به زرافه ها غذا بدهند و تجربه ی لذت بخشی را برای خود به ارمغان بیاورند.

0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
سوالی برایتان پیش آمده؟ از ما بپرسید ...
×