دعوتنامه از کشورهای عضو شینگن

اگر قصد بازدید از یکی از 26 کشور شینگن ( شنگن )  را دارید ، ممکن است لازم باشد “دعوت نامه ” تهیه کنید تا هدف از بازدید شما برای سفارت  روشن شود.دعوتنامه تجاری معمولاً توسط شرکت یا شریک تجاری کشور میزبان نوشته می شود.  این دعوت نامه معمولاً بر روی سربرگ شرکت دعوت کننده نوشته می شود و رابطه متقاضی را با شرکتی که دعوتنامه ارسال نموده،نام و مشخصات شخصی ،مدت و هدف از  اقامت راشرح می دهد و نشان می دهد که شما پس از اتمام تاریخ دعوتنامه به کشور خود باز خواهید گشت و قصد اقامت غیر قانونی در کشور مقصد را نخواهید داشت.

به عنوان مثال بسیاری از افرادبا اهداف تجاری مانند بازدید از نمایشگاه ها، شرکت در کنفرانس ها و کنگره های بین المللی قصد سفر به کشور های حوزه شینگن را دارند  به همین دلیل به یک دعوت نامه کاری تجاری نیاز خواهند داشت.

شما باید دعوت نامه را به سایر مدارك موجود  ، كه به سفارت می دهید ، ضمیمه كنید.دعوت نامه حامی درخواست شما است زیرا سفارت می داند که شما بدون هدف به کشور میزبان نمی روید. نامه به آنها خواهد گفت که چرا می روید و چه کسی را می بینید.اگر قصد سفر با هدف خاص به کشورهای منطقه شینگن را دارید ، با در دست داشتن دعوت نامه می توانید شانس خود را برای دریافت ویزا افزایش دهید

0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم